3.6.2018

Dny růží 22.6. – 1.7.

Od pátku 22.6. až do první prázdninové neděle 1.7. v obou Zahradních centrech vytvoříme království plné růží. Připravujeme širokou nabídku růží Kordes. Světoznámá šlechtitelská a producentská firma Kordes se zaměřuje při svém šlechtění nejen na krásu květů, ale zejména na odolnost růží vůči chorobám. A je v tomto směru velmi úspěšná. Většina kultivarů růží vyšlechtěných firmou Kordes nevyžaduje žádnou chemickou ochranu a nepodléhá padlí ani černé skvrnitosti.
18.5.2018

Bylinkový týden 25.5. – 3.6.

Chcete mít po ruce čerstvé vitamíny od jara až do podzimu? Tak je pro vás Bylinkový týden v Zahradním centru jako stvořený. Od pátku 25.5. do neděle 3.6. můžete vybírat ze známých i neznámých druhů bylinek, vybrat ty pravé léčivé bylinky a nebo si vybrat bylinkové produkty z našeho farmářského koutku. Pěstujte bylinky, které využijete v kuchyni, při léčbě různých neduhů či jako voňavou dekoraci.
3.5.2018

Víkend s vůní levandule 13. – 15.5.

Nejromantičtější část Francie – Provence v Zahradním centru! Její kouzlo, bohaté na přírodní krásy, vůně a chutě přeneseme od pátku 11. do neděle 13.5. do Zahradního centra Valašské Meziříčí. Můžete se těšit na zahradu provoněnou spousty odrůd levandulí, velký výběr dekorací a kvalitní kosmetiky inspirované právě Provence.

Jak to u nás vypadá? Podívejte se na virtuální prohlídku!

Jsme tu pro Vás!

Největší zahradní centrum na severní Moravě!
kvz_alone
  • Přístup k akčním nabídkám a slevám na nákupy.

  • Veškeré informace se dozvíte jako první.

  • Bonusy za věrnost na konci každého roku.