Jindřichův Hradec +420 384 321 324 Valašské Meziříčí +420 571 620 229
Navštivte naši Facebookovou skupinu. Najdete tam rady, tipy a inspiraci nejen od nás, ale také od ostatních zahrádkářů.

Karta váženého zákazníka

Spousta skvělých výhod s kartou váženého zákazníka

Je zahrada Vaším koníčkem? Pak u nás budete jako doma. Abyste se tak i cítili, máme pro Vás připravenou Kartu váženého zákazníka. Díky ní můžete čerpat řadu výhod zdarma. Nebojte se o ni požádat už při své první návštěvě. Věříme, že se vrátíte. O věrné zákazníky totiž rádi pečujeme, spokojený klient je naší prioritou. Nikdy nezapomeneme na Vaše narozeniny, ke kterým dáváme i malý dárek.

Jako první se dozvíte o všech aktualitách a termínech různých akcí.  Pomocí SMS a e-mailu Vám budeme posílat pozvánky a novinky.

Navíc dostanete slevu v restauraci Stodolní v Jindřichově Hradci!

Karta Váženého zákazníka

Nakupujte zdarma za nasbírané věrnostní bony

Za své nákupy sbíráte ZC bony. Každá stokoruna v jednotlivém nákupu Vám přičítá 1 bon. Na konci října vezmeme Vaše bony, přidáme k nim dalších třicet jako dárek, k tomu připočítáme Vaši váhu a to celé přepočítáme na koruny 1:1. A tento kredit pak lze čerpat na kase až do konce února následujícího roku.

Při každém nákupu nad 300 Kč Vám navíc přijde SMS kupon se slevou na příští nákup!

Akční ceny na vybrané produkty pro držitele karet

Sledujte zboží označené červenými cedulkami „pod kloboukem“ a získejte je za ceny, které platí pouze pro držitele karet váženého zákazníka!

Získání karty je jednoduché a zdarma, bez jakýchkoliv závazků!

Doprava zboží pro držitele karty

Další výhodou pro držitele KARTY VÁŽENÉHO ZÁKAZNÍKA je možnost využít dopravu zboží po Jindřichově Hradci a Valašském Meziříčí ZDARMA. Pokud budete mít zájem o dopravu zboží mimo tato města, máte tu výhodu, že zaplatíte pouze jednu cestu.

Žádost o kartu můžete poslat přes náš web zde!

Nebo při Vašem příštím nákupu na pokladně
Je to zdarma!