Jindřichův Hradec +420 384 321 324 Valašské Meziříčí +420 571 620 229
Navštivte naši Facebookovou skupinu. Najdete tam rady, tipy a inspiraci nejen od nás, ale také od ostatních zahrádkářů.

Rady a tipy pro krásné grilování

Grilování je jeden z nejoblíbenějších letních sportů. Po těžké práci na zahradě si můžeme v létě v klidu sednout a užívat si pohodu. Se svými blízkými dáme na gril kus dobrého masa, ryby nebo taky sýry a k tomu si můžeme dát zeleninu, kterou jsme si sami vypěstovali.

Na grilování jsou vhodné zejména cukety, ale skvěle chutná prakticky veškerá kořenová i plodová zelenina. A co teprve houby, kterých je letos v našich lesích doslova jako hub po dešti.
Grilování se však neobejde bez koření, které teprve dá grilovanému pokrmu tu pravou chuť. V našem sortimentu nalezneme všemožné kořenící směsi kuchařského mága Petra Stupky.

Opravdoví fajnšmekři to ale s kořením nikdy nepřehánějí, namísto toho sáhnou po bylinkách. Dobromysl, tymián, anebo šalvěj jsou dobře známy. Víte ale, že grilovanému masu prospěje i takový rozmarýn, vavřín nebo levandule? A co teprve bazalka, máta, či petržel? Záleží jen na vaší chuti a fantazii.

Další a další inspiraci najdete u nás, v zahradním centru, kde vám rády poradí naše zahradnice. Opravdové poklady pak najdete v našem food courtu.

Dobrou chuť a brzy na viděnou.