Jindřichův Hradec +420 384 321 324 Valašské Meziříčí +420 571 620 229
Navštivte naši Facebookovou skupinu. Najdete tam rady, tipy a inspiraci nejen od nás, ale také od ostatních zahrádkářů.

Zahradní centrum Valašské Meziříčí

Zahradní centrum pod kloboukem

Zahradní centrum pod kloboukem je synonymem oázy, kde návštěvník najde kromě rostlin všeho druhu také dekorace pro dům i byt, materiál a nářadí pro zahradu, ale také farmářské produkty i jiné potraviny.  Mimoto inspiraci, nápady a v neposlední řadě i odpočinek.

K nejdůležitějším položkám sortimentu Zahradního centra patří okrasné a ovocné stromy a keře, dřeviny pro zahradu, hrnkové rostliny kvetoucí i okrasné listem, bylinky, orchideje, pokojové rostliny a další květena. Rostliny nabízíme v různých velikostech od malého "proutku" po velké stromy a keře. Velké rostliny jsou naší doménou.

Z dekorací v Zahradním centru pod kloboukem nabízíme nejenom stálé položky pro každodenní dekorování obytných i jiných prostor, ale hlavně sezónní dekorace, a to hlavně vánoční dekorace, velikonoční dekorace, jarní a podzimní dekorace i dekorace vztahující se k méně významným svátkům a obdobím jako je třeba svatý Valentýn, svátek matek, MDŽ, nebo Dušičky.

Z materiálu, nářadí a potřeb pro zahradu jmenujme květináče, hnojiva, substráty, postřikové přípravky a další přípravky na ochranu rostlin, hadice, motyky, lopatky anebo hrábě.

V našem foodkoutku nejdete čaje a kávu od firem Sonnentor, Basilur a Mixtee, vína, sirupy, marmelády a zavařeniny, koření, mouky a další pochutiny.

Pro odpočinek může zákazník využít posezení uprostřed nákupní trasy. Naši nejmenší zde též naleznou pro sebe zábavu v dětském koutku.

Kompletní sortiment pro vaši zahradu

Naše Zahradní centra jsou prakticky identická, a to jak co se týče velikosti a typu budovy, tak hlavně co se týče sortimentu. Základem sortimentu Zahradního centra je rostlinný materiál zahrnující okrasné i ovocné stromy, keře, trvalky, růže, vodní rostliny, pokojové rostliny, orchideje a další kvetoucí i nekvetoucí hrnkové rostliny. Na to dále navazuje široký sortiment dekorací pro dům, byt i zahradu, následován všemi možnými zahrádkářskými potřebami jako jsou hnojiva, substráty, nářadí, květináče, hadice a další pomůcky, které každý zahrádkář na své zahradě potřebuje. Vyvrcholením a zlatým hřebem nákupu je pak květinka, ve které naše zručné floristky vytvářejí kytice, pugéty, aranžmá a další kreace dle představ a potřeb zákazníka.

Máme dlouhou historii

Cesta k současné podobě však nebyla ani snadná, ani rychlá. Naše cesta začala v roce 1994, kdy jsme provozovali pouze jedno Zahradní centrum v Jindřichově Hradci. Poté, co jsme v roce 2015 otevřeli zbrusu nové Zahradní centrum v Jindřichově Hradci, jsme za necelé dva roky přivítali první zákazníky v Zahradním centru ve Valašském Meziříčí.

 

Kde prodejnu najdete

Zahradní centrum
Bynina 212
757 01 Valašské Meziříčí

Virtuální prohlídka